Translate

Członkowie

Imię: Ana
Nazwisko: Black
Ksywa: Wędrowiec
Wiek: 125 lat (nieśmiertelna)
Gatunek: wampir
Motto: Bądź szczęśliwy, to wkurza innych najbardziej.
Charakter: Ana jest istotką niezwykle chamską, zazwyczaj wrogo nasawioną do każdego, jednak pod wszystkim znaną powłoką kryje się niezwykle wrażliwa dziewczyna, która tylko czeka, aż ktoś ją dostrzeże. Nie narzuca się innym, nie zmusza ich do robienia tego, co rozkaże i tego samego oczekuje od drugiej strony. Nienawidzi bezmyślnego wykonywania  poleceń i ślepej wiary we wszystko, co ktoś powie. Jest indywidualistką. Jak powiada, widziała już tyle śmierci, że widok kolejnych jej nie rusza, dlatego też, kiedy sytuacja tego wymaga, zabija bez skrupułów. Porażki ją motywują, nie zniechęcają do dalszego działania. Bywa nieprzewidywalna.
Aparycja: Jest wysoka. Ma naturalnie czerwone włosy, zielone, kocie oczy i porcelanową cerę. Najczęściej nosi strój, w którym może swobodnie walczyć. Ma słabość do swojego długiego płaszcza z kapturem (na zdjęciu).
Umiejętności: ~ typowe dla wampirów (m. in. superszybkość, doskonałe widzenie w ciemności) i czarownic (takie tam różne... w sumie może zrobić wszystko, jeśli wie, jakich słów użyć)
~ doskonale jeździ konno
~ potrafi grać na gitarze i fortepianie
~ dobrze włada niemal każdym rodzajem broni
Grupa: Onyx
Partner: Bądźmy realistami... Kto by ją chciał?
Broń główna: Zaklęcia
Broń poboczna: Głównie kły... ale również wszystko inne, co się nawinie.
Steruje: Anko5

Imię: Katy
Nazwisko: Nevord
Ksywa: Kat, Kittykat
Wiek: 18 lat
Gatunek: Nefilim
Ma 2 Motta: Nie ufam nikomu kto mnie oszukał...
Słowa ranią, a milczenie zabija...
Cechy charakteru: Jest nieufna i zamknięta.Potrafi być wredna i chamska. Nikt nigdy nie widział, żeby płakała, ponieważ przed nikim się jeszcze nigdy nie otworzyła. Ma mało znajomych, a przyjaciół jeszcze mniej. Ale dla prawdziwych przyjaciół zrobiłaby wszystko, nawet skoczyłaby za nimi w ogień. Jest nieśmiała i zamknięta w sobie. Czasami ma szalone pomysły, które nie zawsze dobrze się kończą. Jest inteligentna i pomysłowa.
Aparycja: Jest wysoka. Ma czarne oczy i długie, falowane, rude włosy, które zawsze są rozpuszczone. Ubiera się zazwyczaj na czarno, czarne spodnie i czarne bluzy z kapturem. Czasami zakłada sukienki. Czemu miałaby ich nie nosić, skoro jej życie może się w każdej chwili skończyć? (zdjęcie) Jak jej się chce to robi sobie makijaż.
Umiejętności: Jest szybka. Porusza się bezszelestnie. Do perfekcji opanowała strzelanie z łuku, trafić w cel potrafi z bardzo dużej odległości. Bardzo szybko potrafi się zorientować, czy spotkana przez nią osoba będzie jej przyjacielem czy wrogiem.
Grupa: Diamond 
Chłopak: Szuka, ale nic na siłę...
Broń główna: Serafickie ostrza lub łuk
Broń poboczna: Sztylety schowane w butach i na plecach
Login z gry: LiffaImię: Ayato
Nazwisko: Nie pamięta...
Ksywa: Aya, Neko
Wiek: Coś koło 15
Gatunek: Neko obdarzony demonicznymi mocami.
Motto: Życie to nie Marzenia, Życie to smutna szara rzeczywistość której nie zapanujesz.
Cechy charakteru: Jest nieufna wobec nieznajomych osób. Została kiedyś uprowadzona przez sektę Satanistów (wtedy została obdarzona Demoniczną mocą). Nie pamięta tego za dobrze, jednak teraz podświadomie wszędzie dookoła widzi morderców. Nigdy nie płacze. Wszystko widzi w szarych barwach. Nienawidzi tego, że jest półkotem, wolałaby być czymś znacznie mocniejszym.
Aparycja: Ma heterochromię - jedno jej oko jest błękitne, drugie jasnoszare. Ponadto, kiedy uaktywnia swoje moce (robi to niezwykle rzadko) jej oczy zmieniają barwę na szkarłat. Ma krótkie jasne włosy, kocie uszy i czarny ogon.
Umiejętności: Kocia zwinność i szybkość; moce Demoniczne; dobrze posługuje się kataną i ma dobry cel (sprawdza się z każdym rodzajem broni działającej na odległość)
Grupa: Ruby
Dziewczyna/chłopak: Brak
Broń główna: Katana
Broń poboczna: Noże, łuk, pistolet
Login z gry: wicher


Imię: Criminal
Ksywa: Kryminalista
Nazwisko: Impossible
Wiek: 20 lat
Gatunek: Nefilim
Ma 2 Motta: Znasz mnie na tyle, na ile ci na to pozwoliłem...Tajemnice budzą niepokój, niepewność przeradza się w strach...
Cechy charakteru: Jest arogancki, ignorancki, czasami trochę zapatrzony w siebie, chamski i wredny. Nie umie długo siedzieć i czekać w jednym miejscu, uwielbia być w centrum uwagi. Przyjaciół jeszcze nie znalazł, więc nie wiadomo jaki jest dla nich. Ma bogaty słownik obraźliwych wyrazów. A może ma jednak inne oblicze?
 Aparycja: Ma czarne oczy i krótkie włosy tego samego koloru. Jego sylwetka jest szczupła i wysportowana.
Umiejętności: W walce jest nieczuły i bezwzględny. Zabija z gracją i precyzją. Doskonale potrafi wyczuć swojego przeciwnika, jego styl walki i ciosy, które spróbuje mu zadać
Grupa: Jade
Dziewczyna: Szuka, ale nie wierzy, że jakakolwiek go zechce...
Broń główna: Serafickie miecze
Broń poboczna: Ukryte sztylety, to co jest pod ręką.
Login z gry: Liffa


Imię: Kaspar
Nazwisko: Varn
Ksywa: Kas dla znajomych
Wiek: 126 lat (nieśmiertelny)
Gatunek: Wampir
Motto: Kiedy nie wiesz, komu ufać, ufaj tylko sobie...
Cechy charakteru: Jest oziębły. Nie słucha się nikogo. Jest cierpliwy. Nie lubi rzucać słów na wiatr, jeśli coś komuś obieca na pewno dotrzyma obietnicy. Wobec obcych jest nieufny, ale dość szybko idzie zdobyć jego zaufanie. Wierzy w przyjaźń, nie zostawia przyjaciół w potrzebie.
Aparycja: Jest wysoki i szczupły. Jego włosy zawsze tworzą artystyczny nieład. Często ubiera się w płaszcze lub bluzy. Jego twarz, jak u każdego wampira jest blada. Ma bliznę w kształcie półksiężyca na lewym barku.
Umiejętności: Jest szybki i zwinny. Potrafi skakać z dużych wysokości nic sobie przy tym nie robiąc. Świetnie widzi w ciemnościach. Porusza się bezszelestnie. Potrafi zmuszać ludzi i inne istoty do różnych rzeczy, których z własnej woli by nie zrobili.
Grupa: Sapphire
Dziewczyna: Szuka tej właściwej...
Broń główna: Kły, katana
Broń poboczna: sztylety, własne pięści
Login z gry: LiffaImię: Katrine
Nazwisko: Underworld
Ksywa: Kimi
Wiek: 117
Gatunek: Wampir
Motto: "Chcesz żyć wiecznie, a nie wiesz co zrobić z deszczowym popołudniem..."
Cechy charakteru: Miła, zadziorna, czasami wredna, jest przyjacielska dlatego łatwo zdobywa przyjaciół, potrafi otworzyć się przed ludźmi
Aparycja: Ubiera się modnie, nosi skórzane buty, ma błąd włosy
Umiejętności: Szybka, porusza się bezszelestnie,
Grupa: Topaz
Chłopak: Szuka tego odpowiedniego
Broń główna: Łuk
Broń poboczna: Sztylet, zęby, pięści
Login z gry: 1452660


Imię:Nell
Nazwisko: Cameron
Ksywa: Lydia
Wiek:215
Gatunek: Wiedźminka ( tak naprawdę to nie przeszła pełnej mutacji i zyskała tylko nadnaturalnre zdolności , ale nadal jest człowiekiem )
Motto: Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.
Cechy charakteru: Pomysłowa , rozważna , cierpliwa i uczciwa.
Aparycja: Średniego wzrostu ma zielone świdrujące oczy i kasztanowe włosy. Jest szczupła i wysportowana. Nienawidzi sukienek i spudnic. Na codzień nosi obszarpane dżinsy szary łaciaty sweter i płaszcz w zielono - szaro - brązowe centki. do tego buty o miękkiej podeszwie.
Umiejętności: Bezszelestne poruszanie się po lesie . Wyśmienite władanie łukiem , sztyletem i mieczem. Wtapianie się w tło dzięki swojej pelerynie.
Grupa: Pearl
Chłopak: Nadal szuka , ale bez entuzjazmu.
Broń główna: 80 funtowy łuk i miecz z hartowanej stali oraz znaki wiedźmińskie.
Broń poboczna: Sztylet i nóż do rzucania.
Login z gry: ola i ola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz